FOTO/ Qindra mijëra shqiptarë mbushën mbrëmë sheshin “Skënderbej”, festuan Naten e Bardhe me yjet e muzikes

Sheshi “Skënderbej” u mbush plot e përplot mbrëmjen e 29 Nëntorit, ku qindra mijëra të rinj shijuan super koncertin e Natës së Bardhë.

Performancat e artistëve shqiptarë si Noizy, Luiz Ejlli, Elvana Gjata, Ylli Limani, Samanta Karavella, Capital T, Kida, MC Kresha, elgit Doda dhe Romeo Veshaj, Stine, Varrosi, West Side Family, Buta elektrizuan sheshin “Skënderbej”.

Mbrëmja kulmoi me hedhjen e fishekzjarreve që krijuan një atmosferë magjike festive.


Shtuar 30.11.2023 10:34