Formacionet zyrtare: Reja surprizon me sulmin, i beson dyshesh Uzuni-Balaj

Shqipëria luan përballë Hungarisë në Elbasan Arena në orën 18:00.

Kuqezinjtë do të tentojnë të lënë pas humbjen zhgënjyese ndaj Polonisë.

Në këtë përballje Reja ka surprizuar me formacionin duke lënë në stol Cikalleshin, ndërsa Uzuni dhe Balaj e nisin titllar sfidën. /albeu.com/

FORMACIONET ZYRTARE:

Shqipëri: Berisha, Ismajli, Gjimshiti, Kumbulla, Doka, Trashi, Abrashi, Gjasula, Bajrami, Uzuni, Balaj.

Hungari: Gulacsi, Fiola, Orban, Szalai, Kleinheisler, Gazdag, Nagy, Lang, Botka, Szoboszlai, Sallai.

 


Shtuar 5.09.2021 16:41

Tags: , ,