Rikthimi i Griezmann mund të largojë Joao Felix nga Atletico në janar

Rikthimi i Antoine Griezmann në skuadër ka bërë që hapësirat për Joao Felix të zvogëlohen ndjeshëm.

Janë  mediat spanjolle ato që  kanë raportuar se Felix mund të nxirret në shitje në  janar.

Qëllimi i Los Colchoneros është që ta shesin Felixin jashtë Spanjës dhe për këtë duan rreth 70 milionë euro. /albeu.com/


Shtuar 5.09.2021 16:37