FNSH-ja dhe Shqiponjat aksion blic në Vlorë, disa të shoqëruar

Policia e Vlorës, forcat operacionale FNSH dhe Shqiponjat kanë zhvilluar një aksion në qytetin e Vlorës.

Aksioni është zhvilluar gjatë mbrëmjes së të mërkurës dhe ka vijuar deri në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Policia ka ndërhyrë duke bërë kontrolle në disa banesa në qytet, ku në fokus janë goditjet e personave me rrezikshmëri të lartë dhe të skeduar nga ana e policisë së qytetit.

Mesohet se janë shoqëruar disa persona dhe disa të tjerë janë shpallur në kërkim.

Aksioni është zhvilluar në disa zona të qytetit bregdetar  dhe në disa banesa./Albeu.com/


Shtuar 23.02.2023 10:08