Fitorja e Italisë, momenti kur Gjylameti i hidhet në qafë ambasadorit Soreca në mes të sheshit (VIDEO)

Zyrtarë të lartë kanë zgjedhur sheshin Skënderbej për të ndjekur ndeshjen Itali-Angli.

Ndër ta mund të përmendim dhe ambasadori i BE-së në Tiranë Luigi Soreca, deputetja Blerina Gjylameti, ambasadorja Yuri Kim etj.

Ndërkohë në rrjet po qarkullon momenti kur Italia shpallet kampione, dhe në këtë moment gëzimi deputetja Gjylameti ka përqafuar ambasadorin e BE-së.

Shtuar 12.07.2021 13:40