Festa e mahnitshme e Koke, merr Kupën në shtëpi, por surprizohet nga familjarët (VIDEO)

Atletico Madrid ka fituar mbrëmë titullin kampion në La Liga.

Në një garë tepër të ngushtë me rivalët e qytetit, Real Madrid, Atletico arriti të shpallej kampion në xhiron e fundit, shkruan GazetaBlic Sport.

E menjëherë pasi e fituan titullin, festa “shpërtheu” tek të gjithë lojtarët dhe anëtarët e stafit të ekipit të Diego Simeones.

Një nga festat më interesante ishte ajo e kapitenit, Koke – i cili mori Kupën e fituar në shtëpi.

Familjarët e tij kishin organizuar një pritje të jashtëzakonshme për të, duke e bërë ndihet sa më i lumtur për titullin e fituar.


Shtuar 23.05.2021 09:50

Tags: , ,