7 plagë në trup, detaje nga vrasja mafioze që tronditi sot Elbasanin

Një ngjarje e rëndë  ka ndodhur në  Elbasan ku është gjetur pa jetë  një  shtetas.   Viktima ka marrë 7 plagë në trup si dhe ka prerje të thella në pjesën e kyçeve të duarve. Po ashtu edhe gjunjët e viktimës janë të dëmtuara.

Ai u gjet me duar të ngritura, jo të pozicionuara pas trupit, duke ngritur dyshime se 50-vjeçari mund të jetë vrarë diku tjetër dhe më pas trupi është transportuar për në vendin ku u gjet. Ai nuk ka pasur me kete mjet identifikimi, ç’ka e ka bërë më të vështirë zbardhjen e emrit të tij.

Policia po vijon hetimet për ngjarjen. /albeu.com/


Shtuar 23.05.2021 09:49