Familja e Ramës ngjitet në podium, Zaho: Mirmbrëma, e dua Vlorën (VIDEO)

Familja e Kryeministrit Edi Rama është ngjitur sot në podiumin ku kreu i Qeverisë mbylli sot fushatën elektorale.

Vetë Rama ftoi Zahon e vogël, bashkë me pjesën tjetër të familjes që të ngjiteshin në podium bashkë me të.

Pjesë nga biseda:

Edi Rama: Zaho eja, merre motrën, mamin e vëllain dhe hajde. Ju prezantoj me dikë që sa herë që i thua ore bëj mësimet, thotë po i bëra, a do më çosh në vlorë. Ore shko bëj not, po vajta të bëj not, a do më ccosh në Vlorë. Ja ku je në Vlorë.

Shtuar 23.04.2021 20:51