Evi Kokalarit nuk i del inati me Grida Dumën, tregon kush e krijoi e kush po e shkatërron PD

Eksponentja e “Foltores” së Berishës, Evi Kokalari, ka sulmuar ashpër deputeten e Partisë Demokratike, Grida Dumën.

Kokalari u kap pas shprehjes së saj se “nëse është e nëvojshmë PD le të shkatërrohet”.

Sipas Kokalarit Partia Dmokratike u krijua nga burra si Sali Berisha e Azem Hajdari dhe po shkatërrohet nga burra si Lulzim Basha dhe Gazment Bardhi./albeu.com/