EMRI/ Goditi me grusht Berishën duke e gjakosur, ja kush është agresori

Personi që shihni është agresori i i identifikuar si  Gentian Shehu që sulmoi me grusht kryetarin e PD-së, Sali Berisha, i cili po marshonte drejt protestës në Bulevardin Dëshmorët e Kombit.

Personi në fjalë goditi rrufeshëm Berishën, duke e gjakosur afër syrin dhe duke e rrëzuar.

Ndërkohë, që agresori u neutralizua nga truproja dhe u gjakos në fytyrë.


Shtuar 6.12.2022 12:48