EMRI/ Arrestohet “skifteri” i bizneseve në Kavajë

Xhevahir Xhevogli u arrestua nga policia e Kavajës pasi akuzohet se ka vjedhur në tre biznese ditën e djeshme.

49-vjeçari gjithadhtu ka tentuar të vjedhë edhe në një biznes tjetër.

Policia bën me dije se “ditën e djeshme, 49-vjeçari, në lagjen nr. 2, dyshohet se ka vjedhur shuma parash dhe sende, në 3 biznese, si dhe ka tentuar të vjedhë, në një biznes tjetër.”

Vijon puna për zbardhjen e vjedhjeve të tjera.


Shtuar 13.12.2023 10:31