EMRAT/ Kush janë dy të rinjtë që humbën jetën në aksidentin në Shkodër

Një aksident tragjik ka ndodhur sot në Shkodër, ku për pasojë kanë humbur jetën dy të rinj.

Mësohet se viktimat janë Erglis Delaj dhe Sergjo Kukaj. Njeri ka humbur jetën në vend, ndërsa tjetri në spital.

Ngjarja ka ndodhur në aksin Shkodër-Malsi e madhe. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e aksidentit ku u përfshinë tre makina./albeu.com


Shtuar 18.05.2021 09:42