Vrasje në Vlorë, i riu u qëllua me breshëri kallshnikovi

Delon Troqe është vrarë mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur ne Skelë ne rrethana ende te paqarta eshte plagosur nje shtetas me arme zjarri i cili po transportohet per ne spital per momentin jashte rrezikut per jeten.

Policia ka shkuar menjehere ne vendngjarje, ka ngritur pika kontrolli, ka rrethuar zonen e vijon krehja e saj si dhe jane shoqeruar disa persona qe mund te kene djeni per ngjarjen, njekohesisht po sekuestrohen edhe pamjet filmike.

Shtuar 21.05.2021 22:01