Të shtënat me automatik në Vlorë, një i plagosur

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në  zonën e Skelës në Vlorë.

Paraprakisht dyshohet për një person të plagosur i cili është në gjendje të rëndë shëndetësore, por nuk ka ende detaje të tjera.

Të shtënat janë me armë automatik .

Ndërkohë që ambulanca dhe policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

 


Shtuar 21.05.2021 21:51