Po ecte përmes shtigjeve, ngrin “së gjalli” siriani në Korçë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë.

Një shtetas 27 vjeçar, i dyshuar sirian është gjetur i vdekur mbrëmjen e sotme në Malin e Moravës.

Burimet bëjnë me dije se viktima mun dtë kishte ndërruar jetë për shkak të temperaturave të ulëta dhe borës teksa po ecte duke kaluar përmes shtigjeve.

Policia në vendngjarje, ndërkohë që pritet ekspertiza nga mjekësia ligjore lidhur me rastin. /albeu.com/

 

 


Shtuar 8.12.2021 22:19