Plagosen me thikë dy të rinjtë në Sauk

Dy të rinj janë plagpsur me thikë mbrëmjen e djeshme në Tiranë.

Të plagosur me thikë sië mëson Albeu.com kanë mbetur Roland Doka dhe Oltjan Doka në Sauk, vëllezër ndërsa mësohet se janë konfliktuar me persona të tjerë për motive të dobëta, pranë zyrës elektorale së LSI.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka sekuestruar kamerat e sigurisë në zonë, nga ku është evidentuar se autorët janë larguar me dy automjete të ndryshme, të tipit “Benz” dhe “Audi”.

Shtuar 18.04.2021 10:02