Plagosen me armë zjarri dy policë në Mamurras

Dy efektivë policie janë plagosur me armë zjarri mesditën e sotme në Mamurras.

Nuk dihet ende identiteti i tyre dhe as rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja.

Policia ka shkuar shpejt në zonë për të nisur hetimet mbi këtë akt të rëndë.

Shtuar 13.04.2021 02:04