Italia dhuron show, realizoijnë dhe golin e 3 (VIDEO)

Italia dhuron spektakël. Të kaltrit po shkojnë drejt fitores ndja Turqisë teksa  shënuan golin e 3-të.

Insigne dërgoi topin në rrjetë me një goditje mjat të bukur në cep të portës. /albeu.com/

Shtuar 11.06.2021 10:06