Gjendet një kufomë në Durrës, dyshimet e para

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës ku është gjetur një person i vdekur në një kabinë eloektrike.

Sipas dyshimeve të para bëhet me dije se shtetasin në fjalë e ka kapur korrenti në kabinë duke I marrë atij jetën.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen 11 të qytetit të Durrësit dhe policia gjendet në vendngjarje për të hetuar më shumë mbi ngjarjen.

Mësohet se kufoma është e seksit mashkull, por ende nuk është verifikuar.  /albeu.com/


Shtuar 24.11.2021 15:32