Formacionet zyrtare, PSG-Bayern

Në Parc des Princes luhet supersfida e mbërmjes mes PSG dhe Bayern.

Francezët fituan ndeshje e parë 2-3 në Gjermani ndaj sot ju mjafton një barazim për t’u kualifikuar në gjysmëfinale.

Ndërkoh, Lewandowski nuk ja ka dalë të rikuperohet në kohë.

Formacionet zyrtare:

PSG: Navas – Dagba, Danilo, Kimpembe, Diallo – Gueye, Paredes – Di Maria, Neymar, Draxler – Mbappe.

Bayern Munich:Neuer – Pavard, Boateng, Hernández, Davies – Kimmich, Alaba – Sané, Müller, Coman – Choupo-Moting.


Shtuar 13.04.2021 19:49