E FUNDIT/ Del Exit Poll i parë, PD-LSI fitojnë zgjedhjet, 50.4%

Top Channel ka publikuar rezultatin e parë të Exit Poll-eve të zgjedhjeve parlamentare. Gazetari Baton Haxhiu tha se surpriza është në Tiranë, Elbasan dhe Vlorë.

“Surpriza e parë është në Tiranë, Elbasan dhe ndoshta edhe në Vlorë. Mos të ngremë shumë kureshtjen. Të shkojmë me rezultatin në vend. Fiton opozita”-tha Haxhiu.

Shtuar 25.04.2021 07:04