Çfarë po ndodh me Hollandën? Ukraina realizon 2 gola dhe barazon shifrat (VIDEO)

Ukraina bën mrekullinë ndaj Hollandës dhe “zbret me këmbë në tokë” tulipanët.

Skuadra e drejtuar nga legjenda Shevcenko ka barazuar shifrat në 2-2 me golat e Yarmolenko 75′ dhe Yaremchuk 79′. /albeu.com/

Shtuar 13.06.2021 22:37