Broja hero, shënon golin e parë me Kombëtaren dhe na jep fitoren (VIDEO)

Armando Broja në qiellin e 7.

Sulmuesi i ka dhënë fitoren Komëtares shqiptare ndaj Hungarisë me një gol në limit duke mbajtur gjallë shpresat për vendin e dytë në grup. Gjithashtu Shqipëria gjatë ndeshjes pati edhe disa raste tjera shënimi.

Ky ishte goli i tij i parë me fanellën e Kombëtares.

Me këtë fitore kuqezinjtë ngjiten përkohësisht në vendin e dytë në Grupin I, në pritje të sfidës së Polonisë me San Marinon. /albeu.com/


Shtuar 5.09.2021 19:57