Atl Madrid pranë titullit, Suarez heroi (VIDEO)

Atl Madrid  ka përmbysur Osasunën duke ju afruar dhe më shumë titullit, shkruan Albeu.com.

Skuadra e Simeones fitoi 2-1 ndaj Osasunës me golat e Lodit dhe Suarez, ndërsa më parë miqtë shënuan me Budimir.

Me këtë fitore Atl Madrid mban vendin  e parë por do ti duhet fitorja ndaj Valladolid në ndeshjen e fundit për t’u shpallur kampion ose një ndalesë e Realit. /albeu.com/

Shtuar 16.05.2021 08:05