E FUNDIT/ Aksident i shumëfishtë në Kashar (FOTO LAJM)

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, në zonën e Qafës së Kasharit.

Siç shihet nga pamjet në aksident janë përfshirë disa makina dhe për pasojë ky aksi në drejtim të Tiranës është bllokuar, duke krijuar radhë të gjata mjetesh..

Ende nuk dihen shkaqet apo nëse ka të lënduar./albeu.com/


Shtuar 31.10.2021 16:36