47-vjeçari gjendet i vdekur në Memaliaj

Një 47-vjeçar është gjetur i vdekur në vendin e quajtur “Ura e Memaliajt”, në shtratin e lumit Vjosë.

Policia bën me dije se ai ishte larguar nga banesa në datën 31.03.2021, pasi vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Nga këqyrja paraprake në trupin e tij nuk janë konstatuar shenja dhune.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Shtuar 9.04.2021 14:11