Feston ditëlindjen, çifti surprizon Monika Kryemadhin (FOTO LAJM)

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi feston sot ditëlindjen e saj të 47-të. Nuk është çudi që një pjesë të ditës së sotme, politikania ta kalonte me familjen e saj të dytë, në selinë e LSI. Gjatë një mbledhje, Kryemadhi ka marrë një surprizë që askush nuk e priste. Lidhja që Kryetarja e LSI ka krijuar me të rinjtë e partisë është aq e fortë sa që disa gjeste kanë fuqinë ta emocionojnë më shumë seç mund të imagjinohet.

Kryemadhin shfaqet me qeleshe në kokë të ulur në sallën e konferencës, duke mbajtur në krahë një bebe të vogël.

Fëmija quhet quhet Aja dhe është e një çifti anëtar të LSI, të cilët i janë bashkuar LRI që 16 vjeç, e tani janë bërë prindër./News31


Shtuar 9.04.2021 14:21