E bujshme nga TV spanjoll: Pas një ose dy muajve Mbappe do të jetë lojtar i Real Madrid (VIDEO)

Një lajm i bujshëm vjen nga TV spanjoll, El Chiringuito, teksa  bën të ditur se Real Madrdi do të transferojë Kylian Mbappe  1 pas një apo 2 muajve.

Gazetari i El Chiringuitos, Josep Pedrerol, ka thënë se përfundimisht sezonin tjetër Mbappe do të jetë një lojtar i klubit madrilien.

Afati kalimtar i verës hapet më 1 korrik dhe do të mbarojë më 31 gusht të këtij viti. /albeu.com/


Shtuar 21.05.2021 12:25