Të shtëna me armë zjarri në Vlorë

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar në zonën e skelës në Vlorë mbrwmjen e sotme duke shkaktuar panik nw zonw.

Dyshohet për të plagosur por nuk ka ende detaje të tjera. Të shtënat kanë me armë automatik dhe është qëlluar dy herë, ndërkohë që ambulanca dhe policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Ngjarja ka ndodhur para pallatit të Sportit në Vlorë.

 


Shtuar 21.05.2021 21:46