PS i merr mandatin LSI-së në Durrës dhe shkon në 74, PD 59 mandate (FOTO LAJM)

LSI humbet mandatin e vetëm që kishte në Durrës, i cili i shkon PS.

Teksa janë numëruar 4846 nga 5199 kuti në rang kombëtar, PS merr 74 mandate, PD 59, LSI 4 dhe PSD 3.

Gjithsesi ky është rezultati i momentit dhe nga numërimi i çdo kutije në këtë qark mund të ndryshojë. /albeu.com/


Shtuar 27.04.2021 12:19