Procesi i numërimit po shkon drejt fundit, sa kuti mbeten për t’u numëruar

Procesi i numërimit të votave po shkon drejt fundit në rang kombëtar.

PS deri më tani ka siguruar 74 mandate, PD 59 mandate, LSI 4 mandate dhe PSD 3 mandate.

Deri më tani janë numëruar 4845 kuti nga 5199 në total, teksa mbeten e 365 kuti për t’u numëruar. /albeu.com/


Shtuar 27.04.2021 12:08