Fejon vajzën, Remzie Osmani zbulon publikisht dhëndrin dhe super festën (FOTO LAJM)

Riola është fejuar ditën e djeshme.Vajza e Remzie Osmanit i dha fund beqarisë, e kjo u e ditur përmes një postimi në rrjetet sociale.

Urimet ishin të shumta, por pa dyshim ai më i veçanti ishte nga këngëtarja, Remzie Osmani e cila shihet se është mjaft e lumtur.

“E bukura ime, e vogla ime, paç fatin e botes oj nane me Besjanin tend te dashur❤️❤️”, ka shkruar Osmani, derisa ka publikuar edhe foto të çifti.

Shtuar 27.04.2021 12:26