Doli pro lidhjes së tyre, zbulohen “fjalët në vesh” që i tha Romeo Beatrix para se të largohej (FOTO LAJM)

Big Brother VIP dhuroi një spektakël plot emocione mbrëmjen e djeshme ku brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri hyri edhe vëllai i Donaldit, Romeo.

Takimi i tyre ishte i mbushur me lot, përqafime, fjalë zemre dhe emocione shumë të forta. Pas takimit me Donaldin, Romeo u fut mes banorëve por qëndroi shumë pak pasi Einxhel e njohur direkt.

Në fund, Romeo u përshëndet me të gjithë dhe i tha disa fjalë në vesh Beatrixit, të dashurës së vëllait.

Nëse nuk i keni dëgjuar, fjalët e Romeos ishin: “Je shumë e mirë, të kam zemër!”.

Rikujtojme së Donaldi tashmë është në lidhje me Beatrix, duke I dhënë njëherë e mire fund lidhjes me Bora Zemanin. /albeu.com/

 


Shtuar 8.12.2021 20:56