“Do ta…”, zbulohet çfarë i tha Luizi në vesh Efit pak para se të dilte nga BBV (VIDEO)

Mrëmja e djeshme në Big Brother Vipa ka qenë plot surpiza. Krahas largimit të Xhonatanit, është larguar dhe Efi.

Largimi i kësaj të fundit erdhi si pasojë e vendimit të Deas që çoi në nomimin Kiarën, Efin dhe Luizin.

Pasi Arbana komunikoi vendimin, Efi u përshëndet me banorët dhe pak para se të dilte Luizi i tha diçka në vesh.

“Do ta marr hakun”, dëgjohet t’i thotë ai./albeu.com


Shtuar 5.02.2023 12:01