Muçi i papërmbajtshëm, shënon dhe i jep fitoren Legias (VIDEO)

Anësori kuq e zi Ernes Muçi duket se ka rigjetur formën më të mirë, pasi gjatë kësaj jave ka shënuar një supergol për skuadrën e tij Legia Warszawza në kampionatin polak.


Legia fitoi në transfertë me rezultatin 2-1 përballë Lubin, dhe Muçi ishte autor i golit të dytë.


Shtuar 5.02.2023 11:59