“Do mbetet gjithmonë Burrë Shteti”, komenti epik i Nard Ndokës për shpalljen “non grata” të Berishës

Lidhur me shpalljen non grata të ish presidentit dhe ish kryeministrit nga ana e SHBA-ve, ka reaguar dhe kreu i PDK, Nard Ndoka.

Ndoka ka zgjedhur të  shkruajë vetëm një fjali duke i dalë në mbrojtje Berishës.

   “Berisha do mbetet gjithmonë Burrë Shteti!”.

  Kujtojmë se Berisha akuzohet si i korruptuar dhe si një person që po minon demokracinë në Shqipëri. Në “listën e zezë” përfshihen edhe dy fëmijët e tij, Argita e Shkëlzeni.

 

Shtuar 19.05.2021 20:49