Kupa e Francës/ Monaco – PSG, formacionet zyrtare: Kush do ta ngrejë trofeun? (FOTO LAJM)

Sot zhvillohet finalja e Kupës së Francës në mes klubeve të Monacos dhe Paris Saint-Germain.

 

PSG do të jetë në këtë ndeshje pa yllin e tyre, brazilianin Neymar, i cili do të mungojë shkaku i kartonave të arkëtuar.

Monaco kërkon që të befasojë Mauricio Pochettinon dhe kësisoj të fitojë trofeun e parë këtë sezon dhe të parin pas disa viteve.


Shtuar 19.05.2021 20:44

Tags: ,