Dhuna ndaj Luizit, Kejvina Kthella skualifikohet nga Big Brother Vip

Vellai  i Madh ka vendosur te skualifikojë nga loja modelen Kejvina Kthella, për shkak të dhunës që ajo ka perdorur ne shtepine e BBVA.

Vëllai i madh ka vendosur të skualifikojë nga shtëpia e Big Brother Vip Albania modelen, Kejvina Kthella, për shkak të të dhunës që modelja ka përdorur në shtëpi ndaj Luiz Ejllit.

Ishte moderatorja Arbana Osmani, ajo që i komunikoi në spektaklin e sotëm Kjevinës skualifikimin nga loja.

Përpara se Arbana të njoftonte përjashtimin e Kejvinës ajo u that ë gjithë banorëve se ndihet e zhgënjyer nga ata dhe se rastete e dhunës verabe dhe fizike në shtëpinë e BBV tregojnë se shoqëria shqiptare ka dështuar.

Me poshtë video ku Kejvina ka goditur me shuplakë Luizin