Dasma e Arminës dhe Shkëlzenit, reagon Berisha: Zoti i bekoftë!

Ditën e sotme kurorëzohet martesa e Shkëlzen Berishës dhe Armina Mevlanit.

Disa detaje na janë zbuluar nga dasma e tyre duke na lënë në pritje të detajeve të tjera.

Nga shumë urime që dyshja ka marrë jo që k spikatur më tepër është urimi i Kreut të PD-së, Sali Berisha.

“Sonte dasëm në familjen tonë dhe unë dua të ndaj me ju miq gëzimin e saj.
Shkëlzeni dhe Armina kurorëzojnë dashurinë dhe miqësinë e tyre! Zoti i bekoftë! sb”

Shtuar 25.09.2022 20:21