Dalin rezultatet e para në Tearcë, BDI e Ali Ahmetit drejt fitores

Partia Bashkimi Demokratik për Integrim po korr fitore në raundin e dytë të zgjedhjeve në Teracë.

Në komunën e Tearcës janë përballur BDI dhe ASH, ndërsa rezultatet e para të publikuara në rrjetet sociale i japin BDI-së së Ali Ahmetit fitoren.

Në Përshefcë BDI 613 vota, ASh 374. Nerasht BDI 595 vota, ASh 502. Gllogjë BDI 330 vota, ASh 183 vota. Neproshten BDI 217 vota, ASh 129 vota./albeu.com/


Shtuar 31.10.2021 19:52