Dalin pamjet e vizitës së Ramës, Lindës dhe Zahos te Papa Francesku (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama bashkë me të shoqen Linda dhe djalin e tyre Zaho kanë vizituar Papa Franceskun, në Selinë e Shenjtë, në Vatikan.

Rama gjithashtu ka shkëmbyer lule dhe dhurata me numrin një të Kishës Katolike.

Lajmin e ka ndarë vetë kreu i qeverisë, përmes një postimi në faqen e tij në Facebook./albeu.com/