Mbretëresha Elisabeth nuk pyet për moshën, 95-vjeçarja fotografohet duke drejtuar makinën luksoze (FOTO LAJM)

E veshur me një bluze të bardhë me trëndafila, një jelek dhe syze dielli Mbretëresha Elisabeth, është fotografuar teksa po drejtonte makinën e saj luksoze, të tipit “Range Rover”.

Edhe përse 95 vjeç, mbretëresha duket në formë dhe nuk ka nevojë për një shofer që të kryejë punët e saj të përditshme.

Mbretëresha po udhëtonte drejt “Word Farm” në Sandringham për të shijuar ditën e saj pranë pasionit të saj që janë kuajt.


Shtuar 19.07.2021 13:48