Grammy 2021: Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq?

Krahas çmimeve dhe fituesve, vëmendjen më të madhe në një ngjarje si Grammy Awards e marrin padyshim veshjet e artistëve në tapetin e kuq. Që nga stili shumë i komentuar i Harry Styles e deri tek Dua Lipa që dukej një princeshë e dalë nga përrallat, ka shumë për t’u frymëzuar nga veshjet më poshtë.

1. Megan Thee Stallion- E veshur me një fustan nga Dolce & Gabbana

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq?

2. Doja Cat me Roberto Cavalli

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq?

3. Lizzo zgjodhi këtë fustan nga Balmain

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq?

4. Dua Lipa me Atelier Versace

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq?

5. Billie Eilish me Gucci

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq?

6. Harry Styles zgjodhi gjithashtu Gucci-n

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq?

7. Taylor Swift veshur me Oscar de la Renta.

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq?

8. Chloe Bailey me fustanin e dizenjuar nga Louis Vuitton.

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq?

9. Phoebe Bridgers me Thom Browne

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq?

10. Noah Cyrus zgjodhi këtë fustan nga Schiaparelli

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq?

11. Chrissy Teigen me Aadnevik

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq?


Shtuar 15.03.2021 10:16