Blendi Fevziu apo Aurela Gaçe? Fotografia nga fëmijëria që po “trazon” rrjetin (FOTO LAJM)

Moderatori i njohur, Bledi Fevziu, ka postuar në rrjetet sociale një fotografi nga fëmijëria.

Në fotografi ai ka dalë i buzëqeshur dhe me flokë të gjatë e të dendur, ndryshe nga sot, kur flokët i mungojnë.

“As vetë nuk e di sa vjeç kam qenë këtu”, ka shkruar Fevziu krahas fotografisë.

Por ajo që bie në sy është edhe ngjashmëria e tij me këngëtaren Aurela Gaçe, gjë të cilën ndjekësit ka kanë vënë në dukje përmes komenteve.

“Tamam se Aurela Gace e vogel”, komenton dikush.

Kujtojmë se Fevziu ka pasur një karrierë të suksesshme në drejtimin e emisionit të tij televiziv./albeu.com/

Shtuar 19.05.2022 11:19