Bilancet e fundit me Covid-19 në Maqedoni, humb jetën një 35 vjeçar

Ministria e Shëndetësisë publikon të dhënat e fundit reth Covid-19.

Nga 3.073 testime që janë realizuar për 24 orë, 490 kanë rezultuar pozitiv, ndërsa janë shëruar 201 persona dhe  11 viktima.

Viktima më e re në moshë është një 35 vjeçar nga Prilepi. /albeu.com/

 


Shtuar 21.10.2021 18:34