Bilancet e fundit me Covid-19 në Maqedoni

Për 24 orë në Maqedoninë e Veriut jan regjistruar 377 raste pozitive nga realizimi i 3.608 testimeve për Covid-19.

Në po të njëjtën periudhë janë regjistruar 307 të shëruar dhe 12 viktimave. /albeu.com/

 


Shtuar 11.12.2021 15:57