Berisha publikon fotot nga protesta: Miting i jashtëzakonshëm, tsunam i lirisë së shqiptarëve!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar fotot nga protesta e zhvilluar këtë të shtunë përpara kryeministrisë.

Ai ka bërë një përshëndetje për qytetarët nga protesta duke e cilësuar atë një miting të jashtëzakonshëm dhe tsunam të lirisë së shqiptarëve.

“Përshëndetjet më vëllazërore nga ky miting i jashtëzakonshëm, nga ky tsunam i lirisë së shqiptarëve”, shkruan Berisha.


Shtuar 13.11.2022 07:43