Berisha i dërgon Ramës kartolinën e Vitit të Ri (FOTO LAJM)

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar një fotografi të pazakontë në faqen e tij në Facebook, ku në sfond janë kryeministri Rama dhe një babagjysh i vitit të ri.

Berisha shkruan krahas fotos se kjo është kartolina e Vitit të Ri për Edi Ramën.

“Kjo eshte kartolina e vitit te Ri per Kreun e Meduze! Sb”, ka shkryar Berisha në Facebook./albeu.com/


Shtuar 4.01.2022 22:16