Bënte veprime të turpshme para fëmijëve, shqiptari e pëson keq në Greqi

Një 58-vjeçar shqiptar është arrestuar në Greqi pasi hoqi pantallonat në mesditë dhe filloi të masturbohej para të miturve në një stacion ISAP.

Sipas Protothema, incidenti i tmerrshëm ndodhi në mesditën e së Shtunës.

Incidenti u raportua nga disa kalimtarë dhe prindërit e fëmijëve që po luanin aty pranë. Shqiptari ndodhej në oborrin e stacionit ISAP në Irini të Athinë, ku papritmas ai hoqi pantallonat dhe fillon të masturbohej para syve të qytetarëve dhe të miturve.

Prindërit njoftuan menjëherë Policinë, si rezultat i së cilës demonstruesi i moshës mesatare u arrestua dhe u dërgua në Departamentin Maroussi.

 


Shtuar 19.04.2021 11:06