Basha nuk i ndahet Ramës: Dështoi me legalizimet falas, Lame e vërtetoi! (FOTO LAJM)

Ndërkohë që kanë mbetur me pak se dy ditë nga zgjedhjet, Kreu i PD, Lulzim Basha ka publikuar një tjetër dështim të Ramës, sic e quan ai.

Në Instagram, Kreu i PD shkruan se Rama nuk e mbajti premtimin me legalizimit falas dhe se kjo faktohet nga audio-përgjimi i fundit i kreut të Kadastrës Artan Lame.

“Edi Rama premtoi legalizime falas. A e mbajti këtë premtim? Përgjigja jo.

Audio-regjistrimi i Kreut të Kadastrës, Artan Lame, faktoi dështimin e Ramës me legalizimet”, thuhet në video.

 

 


Shtuar 23.04.2021 09:19